WPŁATOMAT w Oddziale Banku w Krynicy–Zdrój

Szanowni Klienci ,

informujemy , iż poszerzając wachlarz  usług ,  a zarazem dla Państwa wygody zainstalowany został w Oddziale Banku w Krynicy Zdrój przy ul. Kraszewskiego 37 Bankomat-Wpłatomat .   Urządzenie dostępne jest 24h/dobę przez 365 dni w roku i umożliwia dokonywanie wpłat jak i wypłat z rachunku klienta . Autoryzacja transakcji następuje poprzez międzynarodową  kartę płatniczą VISA wydawaną przez Bank do  rachunku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

                                     

WPŁATOMAT-ZASADY POSTĘPOWANIA

Wpłatomat służy do wpłacania gotówki bezpośrednio na Twoje konto. Korzystanie z wpłatomatu jest równie proste jak z bankomatu. Aby dokonać wpłaty potrzebna Ci jest jedynie karta płatnicza wydana do konta oraz gotówka, którą chcesz wpłacić. Wpłatomat na podstawie numeru karty połączy ją z numerem rachunku oraz przyjmie kwotę, która natychmiastowo zostanie zaksięgowana na Twoim koncie.

Klient rozpoczyna transakcję wpłaty od naciśnięcia klawisza na ekranie urządzenia (na zdjęciu zaznaczone strzałką).  Dalej wystarczy postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami na ekranie wpłatomatu.

Urządzenie automatycznie rozpoznaje nominały banknotów, liczy je i wyświetla odpowiednią informację. Klient ma do wyboru przerwanie transakcji (zawsze),  dodanie banknotów i zatwierdzenie dyspozycji. Jeśli Klient wybrał przerwanie transakcji, banknoty są zwracane i transakcja kończy się. Jeżeli Klient wybrał dodanie banknotów, przechodzimy do etapu wkładania banknotów do podajnika. Jeżeli Klient wybrał zatwierdzenie dyspozycji, środki zostaną zaksięgowane na koncie, a Klient otrzyma  potwierdzenie transakcji.

 Pamiętaj!

  • Banknoty powinny być poukładane, nie musisz jednak układać banknotów nominałami, urządzenie samo policzy, ile i jakie banknoty wpłacasz.
  • Nie należy wkładać do wpłatomatu banknotów zniszczonych, pogiętych, posklejanych, mokrych, spiętych gumką lub spinaczem. Wszystkie obce przedmioty (np. bilety, rachunki,gumki ) mogą spowodować uszkodzenie urządzenia i przerwanie transakcji.
  • Podłóż banknoty do otwartej szczeliny. Nie wrzucaj i nie dopychaj banknotów. Wpłatomat, po wykryciu obecności banknotów w otworze, wciągnie je do środka i zamknie przesłonę. Banknoty nierozpoznane (uszkodzone lub falsyfikaty) zostaną zwrócone.
  • Wpłatomat przyjmuje wszystkie nominały polskich banknotów, nie przyjmuje bilonu.
  • Zalecana maksymalna ilość banknotów w jednej wpłaty to 30 sztuk.
  • Pamiętaj, aby odebrać kartę oraz wydruk potwierdzający realizację transakcji. Zachowaj potwierdzenie wpłaty, również z transakcji nieudanych, ułatwi to złożenie ewentualnej reklamacji.
  • Pamiętaj o bezpieczeństwie swoich danych i nigdy nie pozostawiaj wydruku z transakcji w urządzeniu, gdyż pozostawiony może być wykorzystany przez oszustów.